#1 2008-12-15 02:15:26

runi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 16
Punktów :   

__DYPLOMACJA__

Tutaj z kolei bedziemy dyskutowac o sprawach dyplomatycznych naszego sojuszu,mianowice:

-o tym kogo warto przyjac, gdyz rekrutacja musi byc teraz skrupulatnie przemyslana
-o ewentualnych sojuszach,propozycjach koalicji i paktów
-o ewentualnym wypowiedzeniu wojny

W najbliższym czasie przydziele nowe stanowiska , mianowicie utworzymy RADE
Kilku najbardziej udzielających sie graczy zyska prawa rownym zalozyciela sojuszu.

Aby podejmowac zawsze jak najtrafniejsze decyzje, kazdy wazny ruch bedzie skonsultowany z wszystkimi Członkami Rady.

Offline

 

#2 2008-12-15 15:06:55

Andronikus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: __DYPLOMACJA__

Wnoszę o wypowiedzenie wojny sojuszowi -S-, nie muszę chyba pisać kto w nim jest, i co robi.

Jeśli będziemy mieli z nim wojnę, to będziemy mieli podstawy do poproszenia koalicjantów o wsparcie, ewentualnie powiadomienie ich o nowej farmie


Pozostałe dwie sprawy nie powinny być w tym dziale, ale chcę tylko naświetlić problem, a nie dyskutować w tym temacie o nim

Druga sprawa to nieaktywni gracze.

W naszym sojuszu są gracze, którzy się nie rozwijają, ich populacja stoi w miejscu, a debil z sojuzu -s- farmi tą osadę systematycznie. Gracz nic w tej sprawie nie robi, nie prosi o pomoc, nie wydaje zgromadzonych surowcóę, nie orzwija się, to stanowi wspaniałą pożywkę dla naszego wroga. Nie muszę chyba dodawać że to miejsce mogłoby być zastąpione kimś bardziej aktywnym.




Trzecia sprawa to mało użytkowników na forum.

W sojuszu jest 15 ludzi, z czego połowa jest zarejestrowana na forum, jeżeli do jutra to się nie zmieni, wnioskowałbym o wyciągnięcie wniosków i konsekwencji. Gracze zostali powiadomieni o nowym forum, miną dzień i nadal ich tu nie ma, jak minie 2 dzień, to znaczy ze albo nie przeczytali wiadomości (bo ich nie było 2 dni bez powiadomienia nas o tym) albo mają w poważaniu nasze forum i sprawy sojuszu.



Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-12-15 23:08:02

runi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: __DYPLOMACJA__

wszystkim sie zajmiemy,wiem o ktorym graczu mowisz,dalem juz jemu/jej ostrzezenie a teraz usune tego gracza z sojuszu

Offline

 

#4 2008-12-16 09:30:25

IgleGal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: __DYPLOMACJA__

Chcialbym zwrocic uwage na kolege ruszkikar, systematycznie oddaje naszemu kochanemu wrogowi surowke. Wydaje mi sie ze po prostu jest nieaktywny. Napisalem do niego aby rozbudowal kryjowki. Moim zdaniem kolega albo sie pojawi albo wnioskuje o wydalenie.

Offline

 

#5 2008-12-17 12:46:19

Andronikus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: __DYPLOMACJA__

Napisał do mnie jeden jegomość (rafal.bod) , który należy do sojuszu EKIPA. Teść listu, wraz z moją odpowiedzią wygląda tak:

===========================
Na tą chwilę nie jest to możliwe. Nie ukrywam ze powodem tego jest fakt iż jesteś w sojuszu, który nas atakuje. Dodawać chyba nie muszę, jak wygląda Twoja propozycja...

Pozdrawiam
____________
rafal.bod napisał(a):

siema a moge do was dolaczyc?
============================

Wygląda mi to na żart, ze strony tego sojusz, biorąc pod uwagę również fakt ze i sam autor listu tez nas atakuje. Oni chyba myślą ze jesteśmy takimi sierotami, że nie dość ze mogą nas atakować, to jeszcze bylibyśmy na tyle głupi, że byśmy go przyjęli do siebie.  Niech sobie tak myślą, a co do autora listu, to spotkamy się z nim wcześniej niż myśli

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redorium.pun.pl www.menele.pun.pl www.skerls.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl www.polish-rp-life-ls.pun.pl