#1 2008-12-15 03:53:29

Andronikus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 33
Punktów :   

Poznajmy się lepiej ;)

W tym temacie należałoby napisać coś o sobie tak, żeby reszta wiedziała z kim ma do czynienia
Coś o was, Wasze doświadczenia z travianem i Wasze oczekiwania.


Andronikus - pseudonim znany w wielu ,,światach,,
Mam 25 lat, wszelakie ,,nauki przymusowe,, mam już za sobą Skończyłem studia i aktualnie siedzę i się nudzę Owocem mojej nudy jest właśnie mój udział w travianie i naszym sojuszu Mam dużo czasu i napewno spożytkuje to na traviana
W traviana grałem kilka lat temu, nie pamiętam ile dokładnie to było, lecz napewno ponad trzy Urzędowałem na s4, o ile mnie pamięć nie zawodzi byłem wtedy w sojuszu GWARDIA. Zaczynaliśmy od zwykłej sąsiedzkiej pomocy, nie byliśmy w sojuszach, pomagaliśmy sobie na wzajem, bo było tak łatwiej i raźniej. Kiedy zrobiło się nas więcej, założyliśmy sojusz (nie pamiętam już jaka to była nazwa), nasz sojusz ewoluował, przyłączały się do nas mniejsze sojusze, a my przyłączaliśmy się do większych. Sumowaliśmy po prostu nasze siły pod wspólną nazwą. Nikt nas nie pokonał, nikt nas nie podbił, zawsze dawaliśmy sobie radę. Sporą cześć naszego sukcesu zawdzięczamy polityce, na forum (takim jak teraz mamy) dyskutowaliśmy różne ważne kwestie, a uzgodnione decyzje, przekazywał innym nasz poseł i dyplomata. Jeśli dobra wola i dyplomacja zawodziła, to wkraczali generałowie, którzy w mig rozprawiali się z niepokornymi W czasie pokoju, nasi szpiedzy inwigilowali potencjalnego wroga (dlatego nalegałem na zewnętrzne forum), co skutkowało niebywałą przewagą w wypadku wojny.

Nie ukrywam ze i w tym sojuszu szukam podobnych pozytywnych wrażeń Mam nadzieję że ,,członkowie,, (jak ja nie lubię używać tego słowa , brzmi dwuznacznie ) sojuszu pozwolą na to żeby ta zabawa podobała się nam wszystkim


Muszę sobie przypomnieć to i owo o travianie, bo czasem takie podstawowe braki wydają sie śmieszne a za razem upierdliwe Nie miejcie mi tego za złe jak czasem zapytam Was o coś oczywistego


Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-12-15 10:13:11

runi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

no wiec i ja cos o sobie mam 20 lat....moja historia z travianem nie jest tak obfita jak Andronikusa ale tak jak kazdy racz ciagle sie ucze
jestem po szkole sredniej....aktualnie przebywam za granica...no i coz moge wiecej dodac...narazie poczekam na inne odpowiedzi:) pozdro

Offline

 

#3 2008-12-15 22:31:39

IgleGal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

Wiec kolej na mine:d Ogolnie szczerze mowiac doswiadczenia w travianie nie za wiele, znaczy jakies poltora tygodnia;p ale staram sie jak moge i łapie wszystkie info w  mig co pozwala dosc szybko i niezle sie rozwijac. Nie ukrywam braki mam jeszcze duze i to na pewno w podstawowych informacjach, wiec prosze o wyrozumialosc a na pewno sie odwdziecze sie z nawiazka. Lat 29 do kwietnia wieczny student kiedy spadla to na mnie niczym grom z nieba olbrzymia firma z ktora musze sobie radzic. Pomiedzy tym pisze prace mgr na budownictwie we wro. Czasu nie za wiele ale pare razy dziennie tu jestem odswierzyc osade i mysle ze mimo wszystko bede w czolowce (taki cel:))  tym czasem pozdrawiam i do uslyszenia w krotce:)

Offline

 

#4 2008-12-16 09:23:27

tomekwroc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

Witajcie moja przygoda nie jest tak duza jak kolegi Andronikusa. Trzy lata temu grałem na wszystkich swiatch traviana. Później 3 lata przerwy aż do teraz. Mam 23 lata pochodze z wrocławia.

Offline

 

#5 2008-12-16 17:00:42

BlyskoteK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

Jo je Rafał i pochodza ze ślunska a dkoładniej z zabrza mam 20 lat jak narazie najmłodszy w traviana grałem kilka razy ale nigdy jeszcze nie udało mi sie trafic do jakies naprawde fajnego sojuszu a z tego co widze to ten sie zapowiada bardzo fajnie ;D Mam teraz mature wiec mam bardzo duzo wolnego czasu i czesto sie loguje na traviana a poza tym szpilam tez w Enemy Territory gra ktos ?

Offline

 

#6 2008-12-16 18:06:09

maximus decimus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 26
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

witam, jestemz  poznania mam 21 lat, pisze rpacy licencjacka obecnie, w traviana gralem juz troche chyab an 5 obecnie gram na 1  no i tutaj an 9.  mam nadzieje ze wsyzsycy szybko beda sie roziwjac... chce cososiagnac !!  mozna powieidzec ze 1 raz zaczyanm rowno ze starrem servera , chce sie sprawdzic,  ... dzialajmy...

Offline

 

#7 2008-12-16 18:48:45

Artenol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

Chrystian, młodszy od Błyskotka 13 na karku, ech starzeję się Mam doświadczenie bardziej w plemionach, ale mam kolegę, który w razie czego mi pomaga. No i tyle. Nie dziwcie się jak będę czasem mówił plemię, a nie sojusz, bo jednak stare przyzwyczajenia zostają

Offline

 

#8 2008-12-17 18:43:08

klastuch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

Witam,
Łukasz, mam 20 lat, pochodzę z Wrocławia.
W traviana gram od 3 miesięcy więc można powiedzieć, że dopiero zaczynam swą przygode w tym świecie. Grałem na początku tylko na speedzie. Czasu na granie obecnie mam dużo, więc staram sie wykorzystywać ten czas na rozbudowywaniu mojej osadki

Offline

 

#9 2008-12-17 22:08:12

Smeagol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej ;)

witam!
Łukasz, 23 lata, Łódź w traviana grałem jakiś czas temu przez 2 lata, głównie w 2 edycjach s5.. czasu mam sporo, a jak mnie nie ma to na konto zagląda moja narzeczona, . Ela również miała wcześniej przyjemność z travianem mam nadzieję, że sojusz będzie się dobrze rozwijał i zwyciężymy ;D pozdrawiamy wszystkich

Ostatnio edytowany przez Smeagol (2008-12-17 22:08:38)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goracepiatki.pun.pl www.menele.pun.pl www.polish-rp-life-ls.pun.pl www.apocalypticshinobi.pun.pl www.redorium.pun.pl